Lokálny čas: 05:18 Počasie: 14 °C
+421 415 622 021

O reštaurácii

Penzión Centrál Park ponúka nielen jedinečné ubytovanie v Žiline, ale jeho silnou stránkou je i výborná a chutná kuchyňa, kde si môžete vychutnať medzinárodné špeciality ako i tradičnú slovenskú a českú kuchyňu. Samozrejmosťou našej kuchyne je pestrá a široká ponuka jedál, denné alebo obedové menu z čerstvých potravín, za čo sa vám môže zaručiť náš tím skúsených kuchárov. O kvalite našej kuchyne hovorí aj skutočnosť, že pripravujeme jedlá pre klientov trpiacich laktózovou intoleranciou a celiakiou.

Naša vyhľadávaná reštaurácia v Žiline je ideálna na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí ako sú rauty, recepcie, svadby, rodinné či firemné akcie, oslavy či rôzne kultúrne podujatia. Reštaurácia je rozdelená na miestnosť s barom s kapacitou  24 miest, z ktorej sa prechádza do salónika s kapacitou 16-18 miest a zimnej záhrady s posedením pre  48-60 osôb. Jedinečná novovybudovaná zimná záhrada s priamym vchodom aj z parkoviska vám ponúka príjemne klimatizované prostredie v letných horúčavách, v zime vyhrievanie podlahovým kúrením.

Pre akúkoľvek príležitosť dokážeme pripraviť ponuku jedál podľa vášho želania a predstáv, pričom nezabúdame na dokonalú kvalitu stolovania a vhodnú kombináciu chutí, na ktorú dozerá sám náš šéfkuchár. Navštíviť našu reštauráciu sa oplatí i kvôli vynikajúcej káve Costadoro s neodolateľnou vôňou.

Reštaurácia je otvorená denne v čase od 06:30 do 22:00 hod. (víkendy a sviatky 7:30 – 22.00 hod.)

RAŇAJKY

Pondelok – Piatok: 06:30 – 10:00 hod., Sobota – Nedeľa a sviatok: 07:30 – 10:30 hod.
Výdatné raňajky sú najlepším štartom do nového dňa. Každý deň vám pripravujeme raňajky zdravé, chutné, čerstvé, energeticky hodnotné s veľkým výberom ovocia, zeleniny. Pre hostí penziónu sú raňajky ako bonus v cene ubytovania.

OBEDY

11:00 – 15:00 hod.
Na objednávku pripravíme podľa výberu z jedálneho lístka kulinársky zážitok podľa vašej chuti. Denné menu pozostáva z dvoch druhov polievok, troch druhov mäsitých hlavných jedál, bezmäsitého jedla a dezertu.

VEČERE

17:00 – 22:00 hod.
Po rušnom dni k navodeniu pohody prispeje večera, ktorú si môžete vychutnať pri sviečkach v príjemnom prostredí vo dvojici, s priateľmi či rodinou.

https://www.penzioncentralpark.sk/wp-content/themes/penzioncentralpark/images/pic/98/01-Penzion-Central-Park-restauracia-bar.jpg
https://www.penzioncentralpark.sk/wp-content/themes/penzioncentralpark/images/pic/98/02-Penzion-Central-Park-restauracia-ranajky-bufet-2.jpg
https://www.penzioncentralpark.sk/wp-content/themes/penzioncentralpark/images/pic/98/03-Penzion-Central-Park-restauracia-2.jpg

Rezervovať stôl